6 жовтня 2023

06.10.2023

Що у мене нового, питає фб.
Майже нічого, моя лють до росіян збільшується.
З кожною новиною. З кожною фотографією.
З кожним дзвінком.

Тут в селі, яке ми нещодавно проїзджали, від удау російського іскандеру загинула 51 людина.
А тут зруйновані дома, раннім ранком Харкова. І загинула дитина.
А ось немає скла в магазині, де ми в вересні купували папір для креслення.
А мій ранок почавшись з "Як ви?" продовжується вже моїм "Як ви?" та дзвінками та повідомленнями...
А ось прийшло НАБУ і тепер круті хлопці іншим крутим хлопцям та дівчатам не зможуть зробити приціли.
А ще, ми візуалізуємо палаючий кремль, і Тополь-М...

А ще нам всім потрібні коти. Хочете бойове кошеня? Руде, шебутне, яке я привезу до вас, і згодом допоможу стерилізувати. Бо дітям не місце в окопах та на лінії фронту.

Бо ми будемо битися за кожну дитину, за кожне кошеня, за кожне цуценя, поки існує світ.







ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru

Повернення до списку