13 квітня 2022 року

13.04.2022

Доброго ранку всім, окрім росіян

Я була трохи зайнята, та пропустила всі срачі, ну штош..
Хто має час та натхнення сратися у фб - йдіть на мітинги, допомагайте на містах, донатьте на ЗСУ. Але, тільки якщо маєте сили, бо спочатку треба стабілізувати себе, знайти нові опори, знайти діло.
Не забувайте про себе.

І обов'язково пам'ятайте, що будь яка ваша допомога зараз потрібна. Кожен робить, що може. Якщо ви розповідаєте про Україну всім, кого зустрічаєте за кордоном - ви робите імідж країни в очах світу. Нехай нас знають як крутих, незламних, позитивних. Тоді допомогати нам буде приємніше.

Візуалізуємо палаючий кремль
Обійняла всіх, українці неймовірні! ????????






ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru

Повернення до списку