19 квітня 2022 року

19.04.2022

Доброї ночі всім, окрім росіян

Маріуполь і Азов-сталь.
Северодонецьк та Азот.

Я могла поїхати працювати на Азовсталь і Азот. Не захотіла, бо спочатку наука, потім робота.
Але ці назви є для мене чимось з того часу, коли мені було двадцять, до нас приїжджали хедхантери підприємств і рекламували себе. І робили це з гордістю.

Коли ми говоримо, що ніколи не пробачимо цієї війни і ціх руйнувать та жертв, ми, як прийнято у нас, українців, віримо в найкраще в людях. Бо, погляньте, ніхто ж не вибачається, друзі. Не треба пробачати. Треба відстояти нашу землю. Наші заводи, університети, школи, лани, ліси. Треба зробити все, щоб у орків земля горіла під ногами.
І ми це зробимо. Бо це наша земля. А оркська імперія повинна вмерти.

Візуалізуємо палаючий кремль, любі, бо сам він не згорить.

Дякуємо ЗСУ, ПВО та теробороні, ви чарівники ????????






ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru

Повернення до списку