4 травня 2022 року

04.05.2022

Доброго дня всім, окрім росіян

Я от читаю про те, що знов зерно вивезли з нашіх областей. До Криму, до рф. Не буде посівної, буде дефіцит та голод, я прям це слово не хочу писати "голод", бо десь там в глибині мене рождається від цього лють, дика, нестерпна, бо навіть якщо ніхто з рідних не знав голодомору, є пам'ять нації.

А потім бачу про букви, які треба признати, а якщо ні, то концтабор та стерилізація.

А потім про повернення пам'ятника Леніну та Жукову.

А потім ще про штурм Азовсталі.

Я дивлюся на годинник, чи зараз насправді у нас двадцять перше сторіччя?

Дякуємо ЗСУ, ПВО та теробороні, молимось, донатимо.

Візуалізуємо палаючий кремль, бо імперія повинна вмерти.






ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru

Повернення до списку