7 квітня 2022 року

07.04.2022

Доброго вечору всім, окрім росіян

А що це я бачу дикий срач несеться по нашому затишному фб, що Олексій Арестович майже виправдовується, що нам не розказали, що буде війна?

Людоньки, серйозно? ????

Прикиньте, такий на 23 лютого виступає у нас по тєлєку Володимир Олександрович і каже: "Українці, завтра о п'ятій ранку по нам їбнуть росіяни."

Я прям це бачу у кольорах. Серйозно? ????

Коли всі розвідки казали, що буде війна, що казали українці? Та ну, не може бути.

Коли рф визнала ЛДНР, що не було зрозуміло? Особисто мені обсяги війни. А військовим були, бо вони готувалися. І це найголовніше, що захисники були готові. А вони були, ми це бачимо.

Коли аеропорти закрилися ввечері 23, було не зрозуміло, що якась хня буде? Було. Я відчувала й з близькими обговорювала. Але не вірила. Хтось і доси не вірить в те, що за вікном бачить.

Кожен, хто зараз відволікається від нашої головної мети на те, щоб обговорити в фб дії ЗСУ та влади - діє в інтересах ворога.

Кожен, хто хоче яких-небудь пояснень, а чому нам не сказали - гляньте на невеликі міста, яким вже прямим текстом тиждень кажуть "їдьте, зараз вже край треба", а вони сидять, чекають. Але ми маємо час писати довгий пости про те, як повинна спілкуватися влада. Угу.

Наша влада всі ці страшні часи - ахуєнна.
А рівень її комунікації такий, що у пари маразматиків вже пар йде, і ми їх розуміємо, але хочемо, щоб їх не було. По щелчку (забула слово, ага) Таноса, тиц! І нема.

Ворог підступний, ворог близько і навіть серед нас. Давайте будемо підтримувати ЗСУ та тероборону, молитися за них, а не заповнювати свій простір зрадою. Але тих хто продає гуманітарку, коректує вогонь по нашим містам, та розказує про "вони самі" - здаєм СБУ, не переплутайте.

Потім пересремось, на кухнях відбудованих міст нашої прекрасної незалежної України, бо ми це вміємо, любимо, та й чого ні, якщо є за що.

Але зараз ми повинні бути єдиними та сильними. Нехай орки бояться. Нехай плачуть, стріляють собі у ноги та ломають бункер на Уралі. Нам своє робити. Їбашити орків. Не відволікайтеся.

Дякую ЗСУ, ПВО та теробороні, ви це кохання ????????






ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Яндекс Livejournal Liveinternet Mail.Ru

Повернення до списку